Prodej máme v krvi již od roku 1993!

Jsme agentura rodinného typu. Naše strategie jsou lidé, kteří pro nás pracují. Jsme tým, který na sobě neustále pracuje. Chceme být vždy o krok vpřed a chceme mluvit do vývoje sales promotion.

Jsme “LIDŠTÍ” ke kolegům, ke klientům, k dodavatelům.

Díky unikátní SYNERGII našich pilířů perfektně rozumíme spotřebiteli, datům a chování značek ve všech fázích PRODEJE.

Jsme renomovaní a respektovaní profesionálové s vášní pro PRODEJ.

VIZE - HODNOTY - STRATEGIE

Chceme být číslo 1 dodavatelem v oblasti SALES – PROMO – DATA pro CZ & SK retail. Jsme spravedlivým, slušným a výkonným inovátorem v oblasti práce s lidmi a budování značek. Naše strategie je Smart & Human.

PAN EVROPSKÉ ŘEŠENÍ

Vstup Sales House do skupiny SSI Network v roce 2016 přinesl pokrytí po celé Evropě. Toto unikátní seskupení umožňuje našim mezinárodním klientům realizovat celoevropské projekty na stejných principech prakticky ve všech zemích Evropy.

JSME TÝM ZKUŠENÝCH PROFESIONÁLŮ

Čerpáme z rozsáhlých zkušeností v oblasti retailu, maloobchodních sítí, merchandisingu, promo aktivit, přes audity retailu, až po řízení obchodních zástupců. Díky tomu máme detailní vhled do problematiky efektivního řízení obchodních procesů a vy spolehlivého partnera pro oblast retailu.

 

Juraj Fábry

Financial Director CZ&SK, co-owner

Juraj Fábry

Pomôžem Vám so strategiou a koncepciou nastavenia field marketingových tímov. Prostredie retailu je dynamické a vysoko konkurenčné. Vyžaduje neustále hľadanie optimálneho nastavenia go-to-market stratégie. Máme s tým bohaté skúsenosti s viacerými našimi partnermi.

juraj.fabry@saleshouse.eu

Hana Fábry

People & Culture Garant CZ&SK,
co-owner

Hana Fábry

Predstavím Vám náš koncept SMART&HUMAN na ceste za úspechom.

hana.fabry@saleshouse.eu

Pavel Starka

CEO CZ&SK

Pavel Starka

Pomůžu Vám uvědomit si co chcete. Nastavím strategii, která povede k tomu, že to dostanete. Uděláme z vás hrdiny uvnitř vaší firmy, budete-li o to stát.

pavel.starka@saleshouse.eu

Kateřina Dočkalová

People & Culture Manager CZ&SK

Kateřina Dočkalová

Provedu vás aktuálními trendy v oblasti HR a práce s týmem napříč cyklem zaměstnance.

katerina.dockalova@saleshouse.eu

Tomáš Kroupa

Marketing Manager CZ&SK
Pomůžu Vám s marketingovou podporou Vaší značky. One-to-one marketing je můj denní chleba, ale zvládáme s mým týmem celý marketingový mix. Eventy, roadshow i hosteskové promo pro nás není žádný problém. Během více jak 10 let v Brand Marketingu velkých společností jsem získal zkušenosti, které rád předám i Vaší značce. Můj skvělý tým je plný kreativních, strategických a strukturovaných lidí.

tomas.kroupa@saleshouse.eu

Zuzana Čelková

Retrix Manager CZ&SK

Zuzana Čelková

Pomôžem Vám porozumieť výsledným dátam z merchandisingových a promo aktivít. Dáta sú kľúčom k úspechu každej firmy, preto Vám veľmi rada pripravím zmysluplné, prehľadné, pútavé a moderné reporty a štatistiky. Len vďaka nim získate komplexné a smerodajné informácie, tak dôležité pre Vaše ďalšie rozhodovanie sa.

zuzana.celkova@saleshouse.eu

Milan Valášek

Business Leader CZ

Milan Valášek

Jsem Vám k dispozici v rámci poradenství vedení týmu obchodníků a to od A do Z. Chcete outsourcovat obchodní činnost? Neváhejte se na mě obrátit. Mám více jak 25 let zkušeností a mám spoustu možností a nápadů jak Váš business nakopnout a posunout.

milan.valasek@saleshouse.eu

Michal Janec

Business Leader SK

Michal Janec

Budem Vám oporou a radcom pri stanovovaní obchodných plánov, riedením tímov a nastavením správnej komunikácie. Na Vami navrhované cieľe Vám vyberiem tie správne nástroje a ukážem Vám ten správny smer ktorým sa vybrať. Zároveň budem aktívne spolupracovať pri zavádzaní a realizácii nových nástrojov.

michal.janec@saleshouse.eu

Petra Chomoutová

People & Content Manager

Petra Chomoutová

Pomohu Vám odkomunikovat vše potřebné, ať už ven na naše sociální sítě, tak dovnitř naší #SHGfamily. Budu pro Vás první kontakt, se kterým se spojíte v rámci náboru, ale pravděpodobně i později, když se stanete součástí naší firmy jako zaměstnanec.

petra.chomoutova@saleshouse.eu

Jan Janyš

IT & Business Analyst CZ

Jan Janyš

Pomohu Vám s optimálním nastavení reportování v rámci naší CRM aplikace SalesApp. Připravím Vám na míru výsledné i průběžné reporty, pomocí dynamického reportovacího systému Tibco Spotfire nebo PowerBI.

jan.janis@saleshouse.eu

David Čisár

IT & Business Support SK

David Čisár

Pomôžem s realizaciou projektu a vždy sa snažím, aby kvality, ktoré boli nastavené boli aj dodržané. Každú výzvu, ktorá by sa mohla objaviť v priebehu projektu riešim pružne, rýchlo a s ,, ťahom na bránku ". Môj cieľ je predovšetkým spokojný klient a výborne odvedená práca.

david.cisar@saleshouse.eu

Adam Bendžala

IT & Business Support SK

Adam Bendžala

Pomôžem Vám s kvalitnou analýzou a spracovaním dát, ak sú nejaké požiadavky a ciele, vždy dbám na to, aby boli dosiahnuté efektívne a všetky kvality dodržané. Problémy riešim s chladnou hlavou a nadhľadom, a výzvy sú pre mňa motiváciou. Spokojnosť zákazníka je pre mňa prioritou.

adam.bendzala@saleshouse.eu

Štěpán Pech

Project Leader CZ

Štěpán Pech

Pomohu vám s realizací a řízením vašich projektů. Mou hlavní parketou jsou naše statistické a reportovací systémy SalesApp a Tibco a jejich správné nastavení pro fungování vašeho projektu. Mým cílem je spokojený obchodní partner, který se k nám vrací.

stepan.pech@saleshouse.eu

Alice Milerová

Project Leader CZ

Alice Milerová

Pomohu Vám spolu s naším promo týmem s realizací a řízením Vašich projektů od A-Z. Dále ráda pomohu se zlepšením prodejů ve Vaší firmě a zviditelněním Vaší značky na trhu. Do své práce vkládám maximum tak, aby byl spokojený partner, ale zároveň i cílový zákazník.

alice.milerova@saleshouse.eu

Barbora Skákalová

Senior Project Leader SK

Barbora Skákalová

Pomôžem Vám s prípravou a organizáciou marketingových projektov, počas ktorých riešim neočakávané situácie a meniace sa požiadavky s úsmevom.

barbora.skakalova@saleshouse.eu

Edita Pelikánová

Senior Project Leader CZ

Edita Pelikánová

Pomohu Vám zrealizovat Vaší představu podpory prodeje prostřednictvím našich sales služeb.

edita.pelikanova@saleshouse.eu

Kristýna Krásová

Project Leader CZ

Kristýna Krásová

Pomohu Vám s realizaci vašich salesových projektů. Mám ráda výzvy, nemám ráda “stojaté vody” a proto se mi daří zvládat všechny náročné úkoly s úsměvem.

kristyna.krasova@saleshouse.eu

Monika Doucková

Project Leader CZ

Monika Doucková

Pomůžu Vám při realizaci podpory prodeje Vašich produktů prostřednicvím salesových služeb. Naslouchám Vašim požadavkům, problémům na trhu, které se snažím obratem řešit.

monika.douckova@saleshouse.eu

Jana Brokešová

Project Leader CZ

Jana Brokešová

Linda Šárkányová

Sales Manager SK

Linda Šárkányová

Pomôžem Vám pri realizácii podpory predaja Vašich produktov prostredníctvom salesových služieb agentúry. Budem počúvať, poskytovať rady vyplývajúce z mojich doterajších skúseností a vykonám predbežnú analýzu, aby bolo navrhované riešenie aj realizovateľné v rámci daného rozpočtu.

linda.sarkanyova@saleshouse.eu

Mária Leščák Matiašová

Project Leader SK

Mária Leščák Matiašová

Môžete sa na mňa obrátiť s otázkami ohľadne riadenia merchandisingových aktivít, auditov, mystery shoppingu, taktiež ohľadne fakturácie služieb a reportingu v aplikácii Sales App. Pomôžem sformulovať a aplikovať klientské požiadavky do terénu.

maria.matiasova@saleshouse.eu

Adriana Molitorová

Project Leader SK

Adriana Molitorová

Pomôžem Vám pri realizácii Vašich merchandisingových projektov, spoločne prenesieme Vaše predstavy do reality v oblasti podpory predaja prostredníctvom našich služieb. Vždy hľadám riešenia, ktoré sú efektívne a prinášajú maximálne výsledky.

adriana.molitorova@saleshouse.eu

Lenka Filková

Project Leader SK

Lenka Filková

Pomôžem s realizáciou salesových projektov. Prioritou je, aby nastavené kvality boli aj dodržané. Môj ciel je predovšetkým spokojný klient a výborne odvedená práca.

lenka.filkova@saleshouse.eu

Veronika Červenková

Financial Accountant CZ

Veronika Červenková

Pomohu Vám zasmluvnit zaměstnance na všechny typy úvazků. Ráda poradím s účetními či daňovými otázkami při realizaci jednotlivých projektů.

veronika.cervenkova@saleshouse.eu

Markéta Havlínová

Financial Accountant CZ

Markéta Havlínová

Mým úkolem je provádět komplexní činnosti spadající do účetnictví. Mezi mé pracovní prostředky patří výpočetní technika, specializovaný účetní software a kancelářské potřeby. Neváhejte se tedy na mě obrátit.

marketa.havlinova@saleshouse.eu

Zdena Kroužecká

Personalist CZ

Zdena Kroužecká

Poradím vám jak uplatnit slevu na dani ze mzdy, jak s ročním zúčtováním daně apod.

zdena.krouzecka@saleshouse.eu

Natália Goldner

Financial Accountant SK

Natália Goldner

Spravujem a dohliadam na celý účtovný tím. Pravidelne absolvujem všetky potrebné školenia, aby som si udržala zručnosti a vedomosti ohľadom financií aktuálne. Proaktívne zisťujtem a riešim potenciálne problémy s dodržiavaním predpisov. Udržujem vysoko organizované a aktualizované klientské súbory.

natalia.goldner@saleshouse.eu

Lenka Pobjecká

Personalist SK

Lenka Pobjecká

Pomôžem Vám pri spracovaní administratívnej agendy vrátane nástupu, výstupu a mzdových podkladov zamestnancov pri všetkých druhoch úväzku, pri riešení oznamov a požiadaviek zamestnancov. Komunikujem so sociálnou a zdravotnou poisťovňou, daňovým úradom.

lenka.pobjecka@saleshouse.eu