Prodej máme v krvi již od roku 1993!

Jsme agentura rodinného typu. Naše strategie jsou lidé, kteří pro nás pracují. Jsme tým, který na sobě neustále pracuje. Chceme být vždy o krok vpřed a chceme mluvit do vývoje sales promotion.

Jsme “LIDŠTÍ” ke kolegům, ke klientům, k dodavatelům.

Díky unikátní SYNERGII našich pilířů perfektně rozumíme spotřebiteli, datům a chování značek ve všech fázích PRODEJE.

Jsme renomovaní a respektovaní profesionálové s vášní pro PRODEJ.

VIZE - HODNOTY - STRATEGIE

Chceme být číslo 1 dodavatelem v oblasti SALES – PROMO – DATA pro CZ & SK retail. Jsme spravedlivým, slušným a výkonným inovátorem v oblasti práce s lidmi a budování značek. Naše strategie je Smart & Human.

PAN EVROPSKÉ ŘEŠENÍ

Vstup Sales House do skupiny SSI Network v roce 2016 přinesl pokrytí po celé Evropě. Toto unikátní seskupení umožňuje našim mezinárodním klientům realizovat celoevropské projekty na stejných principech prakticky ve všech zemích Evropy.

JSME TÝM ZKUŠENÝCH PROFESIONÁLŮ

Čerpáme z rozsáhlých zkušeností v oblasti retailu, maloobchodních sítí, merchandisingu, promo aktivit, přes audity retailu, až po řízení obchodních zástupců. Díky tomu máme detailní vhled do problematiky efektivního řízení obchodních procesů a vy spolehlivého partnera pro oblast retailu.

 

Juraj Fábry

Financial Director CZ&SK, co-owner

Juraj Fábry

Pomôžem Vám so strategiou a koncepciou nastavenia field marketingových tímov. Prostredie retailu je dynamické a vysoko konkurenčné. Vyžaduje neustále hľadanie optimálneho nastavenia go-to-market stratégie. Máme s tým bohaté skúsenosti s viacerými našimi partnermi.

juraj.fabry@saleshouse.eu

Hana Fábry

People & Culture Garant CZ&SK,
co-owner

Hana Fábry

Predstavím Vám náš koncept SMART&HUMAN na ceste za úspechom.

hana.fabry@saleshouse.eu

Pavel Starka

CEO CZ&SK

Pavel Starka

Pomůžu Vám uvědomit si co chcete. Nastavím strategii, která povede k tomu, že to dostanete. Uděláme z vás hrdiny uvnitř vaší firmy, budete-li o to stát.

pavel.starka@saleshouse.eu

Kateřina Dočkalová

People & Culture Manager CZ&SK

Kateřina Dočkalová

Provedu vás aktuálními trendy v oblasti HR a práce s týmem napříč cyklem zaměstnance.

katerina.dockalova@saleshouse.eu

Jiří Stejskal

Business Process Consultant CZ
Rád s Vámi projdu věci týkající se tvorby, vedení, rozvoje a motivace týmu/lidí. Na základě dat a logických souvislostí hledám možnosti dalšího rozvoje společného businessu. Rád Vám pomůži s vytvořením a nastavením požadovaného projektu. Vše díky vice jak 25 leté zkušenosti z trhu.

jiri.stejskal@saleshouse.eu

Tomáš Kroupa

Marketing Manager CZ&SK
Pomůžu Vám s marketingovou podporou Vaší značky. One-to-one marketing je můj denní chleba, ale zvládáme s mým týmem celý marketingový mix. Eventy, roadshow i hosteskové promo pro nás není žádný problém. Během více jak 10 let v Brand Marketingu velkých společností jsem získal zkušenosti, které rád předám i Vaší značce. Můj skvělý tým je plný kreativních, strategických a strukturovaných lidí.

tomas.kroupa@saleshouse.eu

Zuzana Čelková

Retrix Manager CZ&SK

Zuzana Čelková

Pomôžem Vám porozumieť výsledným dátam z merchandisingových a promo aktivít. Dáta sú kľúčom k úspechu každej firmy, preto Vám veľmi rada pripravím zmysluplné, prehľadné, pútavé a moderné reporty a štatistiky. Len vďaka nim získate komplexné a smerodajné informácie, tak dôležité pre Vaše ďalšie rozhodovanie sa.

zuzana.celkova@saleshouse.eu

Milan Valášek

Business Leader CZ

Milan Valášek

Jsem Vám k dispozici v rámci poradenství vedení týmu obchodníků a to od A do Z. Chcete outsourcovat obchodní činnost? Neváhejte se na mě obrátit. Mám více jak 25 let zkušeností a mám spoustu možností a nápadů jak Váš business nakopnout a posunout.

milan.valasek@saleshouse.eu

Michal Janec

Business Leader SK

Michal Janec

Budem Vám oporou a radcom pri stanovovaní obchodných plánov, riedením tímov a nastavením správnej komunikácie. Na Vami navrhované cieľe Vám vyberiem tie správne nástroje a ukážem Vám ten správny smer ktorým sa vybrať. Zároveň budem aktívne spolupracovať pri zavádzaní a realizácii nových nástrojov.

michal.janec@saleshouse.eu

Petra Chomoutová

People & Content Manager

Petra Chomoutová

Pomohu Vám odkomunikovat vše potřebné, ať už ven na naše sociální sítě, tak dovnitř naší #SHGfamily. Budu pro Vás první kontakt, se kterým se spojíte v rámci náboru, ale pravděpodobně i později, když se stanete součástí naší firmy jako zaměstnanec.

petra.chomoutova@saleshouse.eu

Jan Janyš

IT & Business Analyst CZ

Jan Janyš

Pomohu Vám s optimálním nastavení reportování v rámci naší CRM aplikace SalesApp. Připravím Vám na míru výsledné i průběžné reporty, pomocí dynamického reportovacího systému Tibco Spotfire nebo PowerBI.

jan.janis@saleshouse.eu

Pavel Tuček

IT & Business Analyst CZ

Pavel Tuček

Pomohu Vám s čím budu moci. Nejraději s reportingem, prezentací, auditem na FMCG trhu nebo s dopitím toho ročníkového šampaňského.

pavel.tucek@saleshouse.eu

David Čisár

IT & Business Support SK

David Čisár

Pomôžem s realizaciou projektu a vždy sa snažím, aby kvality, ktoré boli nastavené boli aj dodržané. Každú výzvu, ktorá by sa mohla objaviť v priebehu projektu riešim pružne, rýchlo a s ,, ťahom na bránku ". Môj cieľ je predovšetkým spokojný klient a výborne odvedená práca.

david.cisar@saleshouse.eu

Štěpán Pech

Project Leader CZ

Štěpán Pech

Pomohu vám s realizací a řízením vašich projektů. Mou hlavní parketou jsou naše statistické a reportovací systémy SalesApp a Tibco a jejich správné nastavení pro fungování vašeho projektu. Mým cílem je spokojený obchodní partner, který se k nám vrací.

stepan.pech@saleshouse.eu

Alice Milerová

Project Leader CZ

Alice Milerová

Pomohu Vám spolu s naším promo týmem s realizací a řízením Vašich projektů od A-Z. Dále ráda pomohu se zlepšením prodejů ve Vaší firmě a zviditelněním Vaší značky na trhu. Do své práce vkládám maximum tak, aby byl spokojený partner, ale zároveň i cílový zákazník.

alice.milerova@saleshouse.eu

Monika Doucková

Project Leader CZ

Monika Doucková

Pomůžu Vám při realizaci podpory prodeje Vašich produktů prostřednicvím salesových služeb. Naslouchám Vašim požadavkům, problémům na trhu, které se snažím obratem řešit.

monika.douckova@saleshouse.eu

Edita Pelikánová

Senior Project Leader CZ

Edita Pelikánová

Pomohu Vám zrealizovat Vaší představu podpory prodeje prostřednictvím našich sales služeb.

edita.pelikanova@saleshouse.eu

Kristýna Krásová

Project Leader CZ

Kristýna Krásová

Pomohu Vám s realizaci vašich salesových projektů. Mám ráda výzvy, nemám ráda “stojaté vody” a proto se mi daří zvládat všechny náročné úkoly s úsměvem.

kristyna.krasova@saleshouse.eu

Linda Šárkányová

Sales Manager SK

Linda Šárkányová

Pomôžem Vám pri realizácii podpory predaja Vašich produktov prostredníctvom salesových služieb agentúry. Budem počúvať, poskytovať rady vyplývajúce z mojich doterajších skúseností a vykonám predbežnú analýzu, aby bolo navrhované riešenie aj realizovateľné v rámci daného rozpočtu.

linda.sarkanyova@saleshouse.eu

Mária Leščák Matiašová

Project Leader SK

Mária Leščák Matiašová

Môžete sa na mňa obrátiť s otázkami ohľadne riadenia merchandisingových aktivít, auditov, mystery shoppingu, taktiež ohľadne fakturácie služieb a reportingu v aplikácii Sales App. Pomôžem sformulovať a aplikovať klientské požiadavky do terénu.

maria.matiasova@saleshouse.eu

Lenka Filková

Project Leader SK

Lenka Filková

Pomôžem s realizáciou salesových projektov. Prioritou je, aby nastavené kvality boli aj dodržané. Môj ciel je predovšetkým spokojný klient a výborne odvedená práca.

lenka.filkova@saleshouse.eu

Silvia Grigová

Project Assistant SK

Silvia Grigová

Pomôžem s realizáciou projektov na salesovom oddelení. Dôležité je aby bola dodržaná kvalita a požiadavky klienta.

silvia.grigova@saleshouse.eu

Veronika Červenková

Financial Accountant CZ

Veronika Červenková

Pomohu Vám zasmluvnit zaměstnance na všechny typy úvazků. Ráda poradím s účetními či daňovými otázkami při realizaci jednotlivých projektů.

veronika.cervenkova@saleshouse.eu

Markéta Havlínová

Financial Accountant CZ

Markéta Havlínová

Mým úkolem je provádět komplexní činnosti spadající do účetnictví. Mezi mé pracovní prostředky patří výpočetní technika, specializovaný účetní software a kancelářské potřeby. Neváhejte se tedy na mě obrátit.

marketa.havlinova@saleshouse.eu

Zdena Kroužecká

Personalist CZ

Zdena Kroužecká

Poradím vám jak uplatnit slevu na dani ze mzdy, jak s ročním zúčtováním daně apod.

zdena.krouzecka@saleshouse.eu

Natália Goldner

Financial Accountant SK

Natália Goldner

Spravujem a dohliadam na celý účtovný tím. Pravidelne absolvujem všetky potrebné školenia, aby som si udržala zručnosti a vedomosti ohľadom financií aktuálne. Proaktívne zisťujtem a riešim potenciálne problémy s dodržiavaním predpisov. Udržujem vysoko organizované a aktualizované klientské súbory.

natalia.goldner@saleshouse.eu

Lenka Pobjecká

Personalist SK

Lenka Pobjecká

Pomôžem Vám pri spracovaní administratívnej agendy vrátane nástupu, výstupu a mzdových podkladov zamestnancov pri všetkých druhoch úväzku, pri riešení oznamov a požiadaviek zamestnancov. Komunikujem so sociálnou a zdravotnou poisťovňou, daňovým úradom.

lenka.pobjecka@saleshouse.eu